مجله تخصصی ورزشی | شروع کن | Shorokon | لاغری، تناسب اندام و بدنسازی

با این برنامه دقیقه به دقیقه ، یک تمرین را در استراحت ناهار قرار دهید

18

به امید شروع یک تمرین ، اما وقتی برای انجام آن نمی یابید؟ تمرین در زمان استراحت ناهار می تواند تنها راه حلی باشد که شما نیاز دارید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند زمان خود را به نحو احسن مدیریت کنید ، بعلاوه یک برنامه گام به گام برای مناسب سازی آن-به هر حال ، هر دقیقه مهم است.

کلید لغزش جلسه عرق در وسط روز: آماده سازی! کیف بدنسازی و ناهار سالم خود را از شب قبل بسته بندی کنید تا صبح عجله نکنید. لوازم ضروری کیف بدنسازی شامل لباس های تمرین ، هدفون ، حوله ، لوازم آرایشی و لوازم آرایشی (در صورت نیاز) و یک بطری آب است. برای سوخت گیری بعد از تمرین ، فراتر از ساندویچ خیس فکر کنید. بسته بندی ، سالاد و سایر اقلام بسته بندی آسان را می توان پیش از موعد برای ناهار سالم و خوشمزه .

آماده ، آماده ، تمرین کنید! این راهنمای مفید و دقیقه به دقیقه را دنبال کنید تا میان وعده ناهار را به یک عرق تولیدی تبدیل کنید. فقط در یک ساعت ، احساس نیرو و موفقیت می کنید – و به موقع در دفتر برای جلسه بعدی خود باز می گردید.

۱۲:۰۰ بعدازظهر: کیف ورزشی خود را بگیرید ، به سرویس بهداشتی اداری بروید و به لباس تمرین.

۱۲:۰۵ بعد از ظهر: دفتر را ترک کرده و به محل تمرین خود بروید. چه سالن بدنسازی در خیابان ، یک مرکز تناسب اندام اداری ، یک فضای باز یا حتی یک اتاق جلسه – گزینه های زیادی وجود دارد.

۱۲:۱۵ بعدازظهر: تمرین ۲۰ دقیقه ای خود را شروع کنید. بیرون بروید ، با یک همکار پیاده روی کنید ، این را راهنمایی کنید تمرین FitStar در یک اتاق کنفرانس ، یا به صورت بیضوی در سالن بدنسازی مجاور حرکت کنید.

۱۲:۳۵ بعد از ظهر: برای طراوت به رختکن یا نزدیکترین سرویس بهداشتی بروید و دوباره لباس کار خود را تغییر دهید (هنگامی که وقت کافی برای دوش گرفتن ندارید ، قدرت یک بسته دستمال مرطوب کودک را دست کم نگیرید.)

۱۲:۴۵ بعد از ظهر: به دفتر خود بازگردید.

۱۲:۵۵ بعد از ظهر: ناهار کیسه ای قهوه ای خود را از یخچال اداری بردارید.

۱:۰۰ بعدازظهر: پشت میز خود بنشینید ، از غذای سالم خود لذت ببرید و بروید درباره روز شما.

در اختیار شماست ، یک برنامه تمرینی ناهار برای کمک به شما در رسیدن به اهداف سلامتی و تناسب اندام. در استراحت ناهار بعدی خود آن را امتحان کنید!

آیا شما یک مدیر منابع انسانی یا سلامتی هستید که به دنبال راه هایی برای کمک به کارکنان برای تصمیم گیری سالم در طول روز کاری هستید. در Fitbit فریب تا بیاموزید که چگونه شرکت شما می تواند یک برنامه سلامتی موفق ایجاد کند ، چالش های جذاب ایجاد کند و بهبود سلامت کارکنان. ثبت نام اینجا ! ”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.