تناسب اندام, حرکات ورزشی, رشته های ورزشی

چگونه در بوکس بهتر شویم

چگونه در بوکس بهتر شویم ؟

بوکس ورزشی مهیج و پر سود و به هر دلیلی مشتاق هستید که در این ورزش حرفه ای شوید و تازه شروع کرده اید ;حرفه ای شدن در این رشته ممکن است غیرممکن به نظر برسد;با این حال ، با نگرش و آموزش درست ، صعود شما به سطح یک متخصص سریع خواهد بود;نمی دانید چگونه می توانید این اتفاق را رقم بزنید؟ خوب ، نکات زیر در مورد چگونگی حرفه ای شدن در بوکس، شما را راهنمایی می کند.

یک مربی قابل اعتماد بوکس پیدا کنید

یک مربی باتجربه به شما کمک می کند مهارت های بوکس خود را خیلی سریعتر از آنچه که می خواهید در هنگام کار;بهبود ببخشید. یکی از دلایل این امر این است که یک مربی بوکس به سرعت می تواند نقاط قوت و ضعف بازی شما را بفهمد;سرانجام ، یک مربی یک برنامه شخصی را ایجاد می کند که چگونه می توانید پیشرفت کنید و به یک حرفه ای شوید.

اگر به تنهایی کار کنید ، ممکن است در جستجوی اطلاعات از هر منبع در دسترس باشید و نتوانید مهارت خود را درک کنید;به زبان ساده ، این بدان معناست که شما در معرض خطر فهم نادرست هستید;

مربی ای را انتخاب کنید که اهداف شما را درک کند;اگر می خواهید از این ورزش درآمد کسب کنید ;حتماً با مربی کار  کنید که برای قهرمانی تمرین می کند ، نه بدن سازی.

مقاوم باش

آیا به برنامه های خود پایبند هستید؟ شما نمی توانید هر ماه یک بار تمرین کنید و انتظار داشته باشید که بهتر از دیگران بازی کنید;شما ممکن است بهترین برنامه های یادگیری را داشته باشید ;اما اگر به طور مداوم تمرین ها را به تعویق بیاندازید، به نتیجه خوبی نخواهید رسید;
|استقامت به شما کمک می کند تا ترفندها را سریعتر درک کرده و نقاط ضعف را حتی سریعتر بر طرف کنید;همچنین نگرش های نادرست را پاک کرده و ذهنیت بازی مثبتی را برای سرعت بخشیدن به یادگیری القا می کند;در غیر این صورت ، اگر نظم و انضباط نباشد ; ممکن است مرتباً یک اشتباه را تکرار کرده و روند اشتباه را طی کنید.

زمان واکنش را بهبود بخشید

یک مربی ماهر از اصول اولیه شروع می شود و بر اساس فرایند یادگیری به مهارت های پیشرفته می رود;یک مورد که در طول فرایند مشترک خواهد بود ، زمان واکنش است;این تعیین می کند که آیا شما به یک کیسه پانچ تبدیل خواهید شد یا مخاطبان را با حرکات سریع اجتناب از مشت ها مجذوب خواهید کرد;
اولین کار روی هماهنگی دست و پا و چشم کار می کند;پس از کامل شدن ، قادر خواهید بود حرکت جانبی سریع را سریع انجام دهید;راه دیگر بهبود ضریب هوشی مبارزه شما است. بله ، وقتی این میزان زیاد است ، می توانید هنگام حمله به سرعت پاسخ دهید.

نکته مهم: به طور کلی ، هنگامی که یک مربی عالی دارید و متعهد به آموزش هستید ، زمان واکنش شما بهتر خواهد شد.

حتی وقتی تنها هستید تمرین کنید

در بسیاری از موارد ، جلسات آموزشی کوتاه است و ممکن است تمام مهارت های مورد نیاز شما را القا نکند;برای نتیجه سریع ، چند دقیقه وقت بگذارید تا درس روز را تمرین کنید;به عنوان مثال ، اگر مرتباً نفس می کشید ، می توانید صبح بخورید;اگر قادر به حرکت سریع نیستید ، پریدن طناب باعث افزایش چابکی ، هماهنگی و کار پا می شود;به این ترتیب ، نتایج سریعتر آشکار می شوند ، و مربی قادر خواهد بود تا با تاکتیک های دیگر کنار بیاید.

تناسب اندام

بهبود بازی بوکس شما یک تلاش همه جانبه است;شما باید بدانید که چگونه اهداف را تعیین کنید ، یک نگرش پیروز انتخاب کنید ;هنگام حمله ، واکنش نشان دهید ، و از خود دفاع کنید و از این رو ;شما باید سخت و باهوش باشید;

همچنین می توانید با یک مربی حرفه ای که به تنظیم دقیق مهارت های شما کمک می کند ;سریعتر کار کنید.

 

نکات بالا برای پاسخ به پرسش ” چگونه در بوکس بهتر شویم ؟ ” بسیار حائز اهمیت است;امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. ما را از نظرات خودتان مطلع کنید.

همچنین در شروع کن بخوانید : شش استراتژی ذهنی برای کاهش وزن

ضرورت ورزش در میانسالی به بعد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *