اخبار ورزشی, حرکات ورزشی

چرا مسی می خواد از بارسلونا بره؟

مسی پس از شش بار برنده توپ طلا شدن و ده قهرمانی در لیگ با بارسا حالا حرف از رفتن می زند ; مسی فوتبالیست تمام دوره حرفه ای خود را در بارسلونا گذرانده است ; او از ۱۴ سالگی به این باشگاه پیوست . اما حالا چرا مسی می خواد از بارسلونا بره؟

لئونل مسی و رونالدو عصر فوتبالی فوق العاده ای برای تماشاگران رقم زدند ; و مسی فوتبال و رونالدو فوتبال به ما دوستداران فوتبال راه و رسم جنون آموختند ; سوالی که همواره پرسیده می شد ; مسی قوی است یا رونالدو ، مسی یا رونالدو؟

حالا اما انگار با جدایی مسی به نظر می رسد زوال پذیری عشق اثبات پذیر است .

مسی باشگاهی و مسی تیم ملی و مسی جام جهانی با هم قابل قیاس نیستند ; مسی در رقابت باشگاهی انگار از سیاره دیگری می آید .

 

 

چرا مسی می خواد از بارسلونا بره؟

 

مسی ۲۰۲۰ بیش از هر زمانی از روند مدیریتی  باشگاه دلسردتر است ;  انتقال نیمار ، اخراج والورده ، کاهش ۷۰ درصدی دستمزد بازیکنان به علت کرونا و مشکل داشتن با آبیدال دبیر فنی بارسا می تواند برخی از دلایل دل کندن مسی ازعشق دیرینه اش باشد .قرار داد وی سال ۲۰۲۱ به پایان می رسد .

بارتومئو در واکنش به این موضوع گفت ; من قصد ندارم جزئیات را بیان کنم اما مسی بارها گفته است که زندگی فوتبالی خود را در بارسلونا پایان خواهد داد .

مسی ۲۰۱۵ در اوج دوران فوتبالی خود بود ; جایی که مسی سوارز نیمار مثلث غیر قابل مهاری را تشکیل داده بودند و موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شدند .از آن روزها اما انگار تنها عکس مسی و بارسای قدرتمند باقی مانده است . آیا در صورت جدایی این ستاره آرژانتینی مسی جدید ی خواهیم دید .

می دانید مسی چند سال دارد ؟ وی متولد ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ است و  ۳۳ سال دارد . حال باید دید عاقبت زمزمه های این ستاره ۳۳ ساله به کجا خواهد انجامید ؟

 

منبع : goal

در شروع کن بخوانید :آیا کمبود آهن بر عملکرد ورزشی اثر می گذارد؟

 

سریعترین مرد ایران : فدراسیون دوومیدانی قصد تخریب مرا دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *