تناسب اندام, رشته های ورزشی

چرا برم باشگاه؟

چرا برم باشگاه؟

چرا برم باشگاه؟

آیا قصد دارید روال تمرین خود را متوقف کنید؟ آیا از خود می پرسید چرا برم باشگاه ؟صبر کنید تا کمی در موردش حرف بزنیم ;و ببینیم باشگاه رفتن چه فایده یا فایده هایی دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که می توانیم بیخیال باشگاه و ورزش شویم و بپرسیم چرا باشگاه; پس انداز کنیم ، وقت نداریم ، یا در پایان روز خسته هستیم …

با این حال،همیشه تسلیم شدن شاید ساده ترین راه بنظر برسه ولی بهترین راه نیست;شما می توانید با برنامه ریزی تایم ورزش و باشگاه خود را به گونه ای کوتاه اما مفید کنید.

ما برخی از دلایل مختصر و کلی ای را برمی شماریم تا بدونیم بذری که امروز می کاریم فردا چه ثمری خواهد داد.سایر فواید آن را شما برایمان بنویسید.

۱.  اهمیت به سلامتی و بدن خویش

کار کردن در باشگاه ماهیچه ها را تقویت می کند تا قدرت ، مقاومت و تعادل خود را حفظ کنید;در زندگی روزمره و جلوگیری از صدمات مهم است. همچنین می توانید وضعیت بدنی ، متابولیسم و آمادگی قلبی عروقی را بهبود ببخشید.

۲.ایجاد اعتماد به نفس

دیدن اندام متناسبتان درآینه اول به خودتان حس خوب و حس اعتماد به نفس القا می کند;البته اثر مثبت مستقیم یا غیرمستقیم آن بر دیگران غیر قابل انکار است.پس ثابت قدم بمانیم.

۳. انرژی را شارژ می کند 

حس می کنید دلیل باشگاه نرفتنتان تنبلی ست؟ این مشکل شمارا عقب می اندازد;اما راه حل در همین کار نهفته است. ممکن است متناقض به نظر برسد ;اما بدن شما هنگام ورزش انرژی بیشتری دارد. به همین دلیل است که بعد از تمرین احساس انرژی می کنید. ورزش همچنین تنش را آزاد می کند و سطح استرس شما را کاهش می دهد.

۴.رژیم و استراحت را بهبود می بخشد

مانند سایر فعالیت های بدنی ، تمرین در سالن بدنسازی دستگاه گوارش شما را تقویت می کند;این امرباعث جذب مواد مغذی مورد نیاز برای عضلات شما می شود.

علاوه بر این ، احساس خستگی بدان معنی است که شما شب بهتر بخوابید;این زمانی است که ماهیچه های شما دوباره تولید و رشد می کنند.

۵. روحیه را تقویت می کند

اینبار که از خود پرسیدید چرا برم باشگاه بدانید روحیه شما نیز بهبود می یابد و باعث می شود شما بخواهید به امور بیشتری با انگیزه و نشاط بیشتر بپردازید;فعالیت بدنی باید سرگرم کننده باشد ، حتی اگر همیشه اینطور نیست ،به ثمرات آن بیندیشید و از مزایای آن لذت ببرید!

۶.به شما در معاشرت کمک می کند

حداقل فایده باشگاه رفتن دیدار با هم باشگاهی ها و تحکیم دوستی است.و جوابیست از جنبه اجتماعی به سوال چرا برم باشگاه؟

رفتن به سالن ورزشی با یک دوست بهترین حرکت است;تمرین شما  کسل کننده نخواهد بود و شما فردی را خواهید داشت که شما را از بیخیال شدن باز دارد.

مشکلی نیست که به تنهایی بروید. سالن های ورزشی مکانهای ایده آل برای گپ زدن با افرادی است که موارد مشترک را با آنها به اشتراک می گذارید.

در پایان

دفعه بعد که می خواهید در خانه بمانید و تلویزیون تماشا کنید ، به کنترل نه بگویید.به جای آن ساک باشگاه را بردارید و با دانستن فایده باشگاه رفتن سریع خود را به سالن بدنسازی برسانید.

در شروع کن بخوانید :تاثیر متقابل عملکرد ورزشی و فعالیت جنسی

یکی از منابع :angletoner.com

رابطه تنفس و ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *