اخبار ورزشی

ماندانا دهقان : با درآمد لیگ دوچرخه سواری فقط می توان یک حلقه لاستیک خرید!

قهرمان لیگ برتر دوچرخه سواری بانوان گفت: مبلغی که برای حضور در لیگ می گیریم آنقدر ناچیز است که اصلا نمی توانیم بر روی آن به عنوان منبع درآمد حساب کنیم.

ماندانا دهقان در گفت و گو با ایسنا درباره قهرمانی در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده بانوان بیان کرد: در این مدت که مسابقه ای نبود تمریناتم را قطع نکرده بودم و به نوعی زور در پاهایم جمع شده بود. آخرین مسابقه ای که برگزار یک سال پیش بود. بنابراین اینکه اجازه دادند لیگ برتر برگزار شود خیلی خوشحال شدم. سطح رقابت هم بالا بود و تمام ملی پوشان حضور داشتند و من توانستم قهرمان شوم. با توجه به اینکه مسابقات خارجی نمی توانیم برویم هر چقدر مسابقات داخلی بیشتر برگزار شود به پیشرفت ما کمک می کند.

 

athlete

این پول فقط صرف بنزین می شود

او ادامه داد: از طرفی سطح دوچرخه سواری بانوان هم خیلی بالا رفته و مانند قبل نیست که در مسابقات قهرمانی آسیا یا دیگر رقابتهای بین المللی حرفی برای گفتن نداشته باشند. برای این لیگ نیز قرار است مبلغ یکی، دومیلیون پرداخت کنند که این مبلغ انقدر ناچیز است که پول بنزین ماشین من برای یک ماه رفتن به تمرین هم نمی شود. چون وقتی هر روز به تمرین می روم همسرم نیز به عنوان اسکورت همراه من است. بنابراین این پول فقط صرف بنزین می شود یا نهایتا بتوان یک حقله لاستیک و تیوپ خرید. در واقع مبلغی که می گیریم آنقدر نیست که بخواهیم به عنوان منبع درآمد روی آن حساب کنیم.

قهرمان استقامت و تایم تریل مرحله اول لیگ در مورد تداوم برگزاری رقابت های بانوان تاکید کرد ; ما از خدا می خواهیم که قهرمانی کشور برگزار شود چون امتیاز بالایی برای رنکینگ جهانی دارد اما ; فکر نمی کنم امسال دیگر برگزار شود چراکه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری که ; پروتکل هایی خود را برای برگزاری قهرمانی کشور تغییر نمی دهد. .

دهقان در پایان گفت ; از همسرم حمید خمسه و مربی ام آقای سلیمانیان تشکر کنم ; برنامه ی مربی ام علمی است و با آنها به خوبی پیش می روم ; همسرم نیز بدون وقفه هر روز همراه من در تمرینات است

 

منبع

در شروع کن بخوانید : میگرن و ورزش

فراموشی فدراسیون فوتبال در برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *