اخبار ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران برای بازی با ازبکستان ۱۸ بازیکن را به اردوی تدارکاتی دعوت می‌کند.

iranteam

به گزارش شروع کن و به نقل از  ایسنا ; تیم ملی فوتسال ایران در روزهای ۱۶ و ۱۷ مهر دو بازی دوستانه با تیم ملی ازبکستان در تاشکند برگزار می کند تا جدی ترین تدارک خود پیش از فوتسال قهرمانی آسیا را تجربه کند.

در شرایطی که اردوی تیم ملی در روزهای ۱۳ و۱۴ مهر برگزار می شود ناظم الشریعه قصد دارد ۱۸ بازیکن را به این اردو دعوت کند. بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با ازبکستانی ها ۱۴ بازیکن مسافر تاشکند خواهند شد ; در جریان اردوی دو روزه ۴ بازیکن از فهرست تیم ملی خط می‌خورند.

coach

ناظم الشریعه سزمربی فوتسال ایران که قصد دارد اسامی بازیکنان دعوت شده را هفته آینده اعلام کند ; تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه را فرا خواهد خواند ; و به نحوی از بازیکنان دعوت می‌کند تا هیچ باشگاهی در دوران تمرینات پیش از فصل خود متضرر نشده ; و تیم‌ها بتوانند در غیاب ملی پوشان خود نیز تمرینات را پیگیری کنند.

ناظم الشریعه پس از چند سال حضور موفق در تیم حفاری اهواز، در سال ۱۳۹۳ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال امید ایران و دستیار خسوس کاندلاس در تیم ملی فوتسال ایران، انتخاب و در شهریور ماه سال ۱۳۹۴ به عنوان جانشین این سرمربی اسپانیایی، سرمربی تیم ملی فوتسال شد

 

منبع

در شروع کن بخوانید :ملی‌پوش فوتبال زنان: نباید به هر قیمتی لژیونر شد

 

اعلام زمان ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *