حرکات ورزشی

تمرین و حرکت با فیت بال

تمرین و حرکت با فیت بال

کار کردن با فیت بال در بین ورزشکارانی که می خواهند در خانه ورزش کنند محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

این توپ ها به یک عنصر اساسی در مراکز تناسب اندام و بسیاری از خانه ها در سراسر جهان تبدیل شده اند;استفاده منظم از آنها هنگام انجام حرکات وزن بدن می تواند به افزایش قدرت عملکردی هر عضله در بدن شما کمک کند;همچنین خطر صدمات ورزشی را کاهش می دهد ، وضعیت بدن شما را بهبود می بخشد و از عضلات مسئول تحمل تنش در وزنه برداری پشتیبانی می کند.

شما می توانید این توپ ها را در تعداد زیادی از رشته ها و تمارین مختلف استفاده کنید.

بهترین تمرینات فیت بال که می توانید در خانه انجام دهید

فراموش نکنید که می توانید از یک توپ مناسب برای بهبود تمرینات ساده مانند فشارها و فشارها استفاده کنید;برای کمک به شما در انتخاب ، لیستی از بهترین تمرینات توپ مناسب را که می توانید در خانه انجام دهید تهیه کرده ایم. یادداشت کنید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید!

چهار تمرین با توپ

۱. حرکت کردن با توپ

برای شروع این تمرین ، باید شکم خود را در بالای توپ قرار دهید;انگشتان دست و پا شما باید در هنگام لمس توپ در زیر مچ پا ، کف را لمس کنند.

سپس این تمرین شامل حرکت به عقب ، تلاش برای نگه داشتن توپ در زیر بدن شما است;حرکات را حدود شش بار تکرار کنید و سعی کنید ; این موقعیت تخته را در طول تکرارهای برآورد شده حفظ کنید. شما تمام شکم خود را احساس خواهید کرد!

۲.حرکت شنا با توپ

برای افرادی که عاشق حرکت شنا هستند ، توپ ابزاری عالی ست;، ناپایداری توپ همه عضلات موجود در بدن شما را درگیر می کند.

۳.حرکت سوپرمن با توپ

تمرین سوپرمن به بهبود وضعیت و تعادل شما کمک می کند;برای شروع ، روی شکم خود دراز بکشید. سپس ، هر دو پا و بازو را به بیرون بکشید تا بدن کاملاً کشیده شود. این به بهبود تعادل شما کمک می کند.

با این حال ، اگر احساس کردید که کشیدن بازوها و پاها در همان زمان بسیار پیچیده است ;همیشه می توانید پای راست و بازوی چپ خود را بلند کنید تا حرکت را متناوب کنید. به زودی در حین انجام تمرین اعتماد به نفس بدست خواهید آورد.

۴. اسکات با توپ

می توانید از توپ مناسب برای بهبود تکنیک چمباتمه زدن برای اسکات استفاده کنید;تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را بین دیوار (یا شخص دیگری ، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید) و قسمت پایین پشت خود قرار دهید;توپ به شما اجازه می دهد که به عقب خم شوید و به افزایش دامنه حرکت در موقعیت چمباتمه زدن کمک می کند.

در عین حال ، این یک روش عالی برای یادگیری هماهنگی اساسی و تعادل است;همچنین به افراد کمک می کند تا در طول تمرین آگاهی از موقعیت و حرکت بدن خود را بهبود بخشند.

به یاد داشته باشید که قبل از انجام هر یک از این تمرینات توپ مناسب ;باید ماهیچه های بدن خود را گرم کرده و کشش دهید تا از صدمات جلوگیری شود و بهترین نتیجه را به او بدهید;اگر این تمرینات را در روال خود بگنجانید ، از مزایای شگفت انگیز لذت خواهید برد!

در شروع کن بخوانید :فواید ورزش کردن

تمریناتی برای خلاص شدن از چربی زیر بغل

1 نظر در “تمرین و حرکت با فیت بال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *