حرکات ورزشی

تمریناتی برای خلاص شدن از چربی زیر بغل

تمریناتی برای خلاص شدن از چربی زیر بغل

چربی زیر بغل یکی از سخت ترین مناطق برای هدف گذاری است ;اما تمرین های خاصی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند به تدریج از شر آن یک بار و برای همیشه خلاص شوید. فقط سازگار باشید!

داشتن آن بسیار متداول است ;اما اگر چیزی بیش از حد معمول دارید ، می تواند آزار دهنده باشد و عالی به نظر نمی رسد.

چربی زیر بغل از کجا می آید؟

همانطور که گفتیم ;داشتن کمی چربی در ناحیه زیر بغل شما به ویژه برای خانم ها طبیعی و حتی سالم است;با این وجود برخی از عادتهای بد مانند غذا خوردن ضعیف ، ورزش نکردن و نوشیدن زیاد الکل باعث ایجاد چربی می شود.

اگرچه “چربی” که می بینیم همیشه چربی نیست;می تواند مربوط به یک موضوع بهداشتی باشد که شما باید در این مورد پزشک خود را ببینید.

با این وجود ، در بیشتر موارد ;چربی زیر بغل از بین رفتن توان و سفتی عضلات ، چه از سن ، ورزش نکردن و چه اضافه وزن ، ناشی می شود.

چگونه می توان از شر چربی زیر بغل خلاص شد؟

این چیزی نیست که شما باید به آن وسواس کنید ;زیرا مانند همه چیز در زندگی ، راه حل دارد. و اگر نمی دانید این چیست ، نگران نباشید;در اینجا ، ما به شما خواهیم گفت و برای خلاص شدن از چربی اضافی زیر بغل خود به شما تمریناتی می دهیم.

برای هر تمرین سه ست ۱۰ تکرار انجام دهید.

دمبل پرس

دمبل پرس برای خلاص شدن از شر چربی زیر بغل مناسب است;بهتر است این کار را روی نیمکت و در وضعیت ۹۰ درجه انجام دهید ;اما می توانید آن را نیز به صورت ایستاده انجام دهید ، یا حتی روی زمین بگذارید.

با یک دمبل در هر دست ;از ارتفاع شانه شروع کنید;سپس تا زمانی که بازوهایتان کاملاً صاف باشد بلند کنید – اما آرنج خود را قفل نکنید.

دمبل جانب

با داشتن وزنی در هر دست ، کمی از نیم تنه خود را به جلو خم کرده و بازوهای خود را به طرفین بکشید;این یک روش عالی برای سوزاندن چربی در بازوها ، زیر بغل و قفسه سینه است.

شنا

شنا یک روش بدون شکست برای تقویت عضلات در بازوها ;زیر بغل ، قفسه سینه و شانه های شما هستند. به علاوه ، آنها همچنین شما را از شرآن غلتک های کوچک در ناحیه زیر بغل شما خلاص می شوند!

مووینگ پلانک

رو به پایین ، خود را روی دست و انگشتان خود حمایت کنید;سپس با باز کردن و بستن پاهای خود هنگام عبور از بازو ، خود را به طرف خود حرکت دهید.

تخته متحرک برای سوزاندن چربی های زیر بغل چربی مناسب است و در عین حال ، شکم ، پاها ، بازوها و پشت شما را نیز تقویت می کند. این یک تمرین کامل بدن است.

کف زدن

این یک مورد ساده است;فقط کافی است دستان خود را در مقابل خود و سپس پشت سر خود ببندید. آنها را به آرامی انجام دهید و حداقل در هر موقعیت حداقل ۳ ثانیه نگه دارید.

تمرینات هوازی

این جایی است که شما می توانید برای خلاص شدن از شر چربی این قسمت خلاص شوید. چند مثال خوب: شنا ، دویدن ، بوکس لگد ، ایروبیک ، HIIT و ریسندگی است.

مهم نیست که کدام فعالیت را انتخاب می کنید ، سعی کنید آن را به مدت ۴۵ دقیقه انجام دهید ، زیرا در این صورت چربی سوزی ثابت خواهد بود.

در شروع کن بخوانید :هفت حرکت یوگا برای لاغری شکم 

خطرات تمرین بیش از حد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *