اخبار ورزشی

بوکسور المپیکی : می‌خواهم در توکیو بهترین باشم

boxer

 بوکسور المپیکی ایران ، گفت : می‌خواهم در توکیو با ارائه مبارزاتی تماشایی و کسب نتایج خوب، بهترین باشم.

به گزارش فوتبالی ، «دانیال شه‌بخش» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص آغاز دوباره اردوی تیم ملی بوکس پس از حدود ۶ ماه تعطیلی، اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدت‌ها توانستیم به اردو بازگردیم و واقعا خیلی خوب است که کنار هستیم.

وی افزود: وقتش بود که ادامه تمرینات را با یکدیگر و تحت نظر کادر فنی تیم ملی پیگیری کنیم. من و «شاهین موسوی» به عنوان بوکسورهای المپیکی در اردو هستیم که به دلیل شرایط کرونایی و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی فعلا ما ۲ نفر در اردو هستیم.  امیدوارم اردو به خوبی پیگیری شود، چرا که تمرین در اردو تاثیر مثبت زیادی در روند آمادگی ورزشکاران دارد.

بوکسور وزن ۵۷ کیلوگرم ایران تصریح کرد: قرار است در اردوهای بعدی به تدریج نفرات سایر اوزان هم حاضر شوند و در انتخابی حضور یابند. البته کادر فنی تصمیم‌گیری خواهد کرد که در کدام اوزان انتخابی باشد.

وی در پاسخ به این سووال که در مدت زمان تعطیلی اردوی تیم ملی تمرینات خود را چگونه سپری می‌کرد؟ توضیح داد ; قبل از آغاز اردوی فعلی، برنامه ۴۰ روزه‌ای از سرمربی تیم ملی دریافت و بر اساس آن تمرین می‌کردیم تا از آمادگی ; زیاد دور نشویم. تمریناتی که در شهر خودم داشتم با کمک مربی‌ام بسیار تاثیرگذار بود که باید از این مربی تشکر کنم.

شه‌بخش در مورد عملکرد خوبش در مسابقات انتخابی المپیک  اظهار داشت ; همه می‌گویند نمایش خوبی داشتم و خدا را شکر توانستم عملکردی داشته باشم که اکنون همه به من امیدوار هستند.

 

boxing

 

 بوکسور المپیکی  ایران در خصوص شرایطی که برای رسیدن به موفقیت لازم است، گفت:

قبل از مسابقات سهمیه المپیک در سطح قاره آسیا که به میزیانی اردن برگزار شد ; در جام «احمد کومرت» ترکیه حضور یافتیم که این مسابقات واقعا تاثیر زیادی روی من داشت.

وی افزود: به طور حتم  ابر قدرت‌های بوکس تا حدی تمرین می‌کنند و در ادامه به مسابقات اعزام می شوند ; در هر رشته‌ای تمرین تا جایی فایده دارد و در ادامه باید مسابقات تدارکاتی باشد ; این یک نیاز است که ورزشکار حرفه‌ای باید در میادین مختلف ; خودش را محک زده تا برای رویداد اصلی آماده شود.

شه‌بخش در خصوص دیدگاهش به المپیک، اینگونه توضیح داد ; المپیک میدان بزرگی است که همه آرزوی حضور در آن را دارند ; به سهمیه المپیک اکتفا نمی‌کنم و تلاش خواهم کرد تا برای کشورم در توکیو افتخارآفرینی کنم.

اولین ورزشکار المپیکی استان سیستان و بلوچستان در خصوص اقداماتی که ; مسوولان استان پس از کسب سهمیه المپیک برای وی انجام داده‌اند  اظهار داشت ; بیشتر از این خوشحالم که توانستم اولین المپیکی استانم باشم ; و این برایم ارزش زیادی دارد. چیزی نمی‌گویم و مسوولان استان باید بدانند ; ارزش ورزش استان چقدر بالا رفته اسj ; انشاالله آنهایی که قول داده‌اند و عمل نکرده‌اند هم به وعده‌های خود عمل خواهند کرد.

 

سرپرست فدراسیون بدنسازی : با سوء استفاده کنندگان برخورد قاطع و قانونی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *