تناسب اندام, حرکات ورزشی, رشته های ورزشی

ورزش تی آر ایکس TRX

ورزش تی آر ایکس TRX

ورزش تی آر ایکس TRX یا به عبارتی دیگر Total Body Resistance Exercise  ; از ورزشهای رو به توسعه ای می‌باشد که در ده‌های اخیر و از سال ۱۹۹۰ به دنیا معرفی شده‌است.
در این ورزش افراد با استفاده از بندهایی که به یک سقف یا دیوار بسته شده‌است; تمریناتی را که بر پایه وزن بدن و گاهی تعادل می‌باشد اجرا می‌کنند.

این تمرینات باعث می‌شوند تا بدن در شرایط مصرف انرژی بیشتری در مقایسه با بسیاری از رشته‌های دیگر ورزشی گردد;بهبود قدرت عضلات یکی از نکات مثبت در این سیستم تمرینی می‌باشد;ضمن اینکه عضلات کور نیز به صورت مناسبی می‌توانند تقویت شوند.

TRX  برای آموزش مهر و موم های نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شده است;یک برنامه کلی آموزش بدن است که قدرت انعطاف پذیری و تعادل و تحرک را ایجاد می کند مناسب برای تمام سطوح اندام می باشد.

از همان نتایج بدنی که نیروهای نظامی حرفه ای از این روش جدید تمرین می کنند ، سود می برند.

TRX اساساً بدن شما را در مقابل نیروی جاذبه به حالت تعلیق در می آورد ; بنابراین بازوها یا پاهای پشتی شما روی زمین وزن خود را احساس می کند و در هنگام تمرین عضلات بیشتری را درگیر می کند.

 TRX

به سادگی با تنظیم موقعیت بدن و توزیع وزن روی ورزش تی آر ایکس TRX برای افزودن یا کاهش مقاومت ; می توانید کنترل کنید که می خواهید خود را در هر تمرین چقدر به چالش بکشید تا به بهترین وجه شخصی خود برسید.

این تمرین ساده را دست کم نگیرید زیرا برای افزایش شدت این تمرین دیگر نیازی به وزن اضافی نیست;فقط شما ، مقاومت در برابر وزن بدن و TRXusp تعلیق  در عضلات به شما می آموزد که; از قدرت و تمرین موثر استقامتی که هسته ای سنگی را ایجاد می کند ; استفاده کند. شما می توانید با توجه به نیازهای تناسب اندام خود تا ۳۰۰ نوع تمرین مختلف را انجام دهید و این یک گزینه عالی برای چالش و اضافه کردن تنوع به تمرینات وزنه برداری سنتی است.

تعریف اولیه :wiki

در شروع کن بخوانید :هیت یا اینتروال چیست؟

پیلاتس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *